Onze mensen staan voor u klaar

Elke dag opnieuw zijn teamleden van BUUR in de weer voor Houthalen-Helchteren en haar inwoners. Naast onze mandatarissen in de gemeenteraad of de OCMW-raad, zijn onze mensen ook actief in andere organisaties zoals het PWA, de Gemeentelijke Adviesraad Leefmilieu, het Autonoom Gemeentebedrijf.

Heeft u vragen voor hen, of wil u een suggestie overmaken, aarzel dan niet en neem contact op met onze mensen. Zij staan elke dag opnieuw met veel plezier voor u klaar!
 

Kernleden van BUUR Houthalen-Helchteren: 
 
 
Stijn Van Dingenen  (fractievoorzitter)
gemeenteraadslid - fractieleider, politieraadslid, afgevaardigde GeCoRo Houthalen-Helchteren, afgevaardigde beheerscommissie Culturele Centra
Hortensiastraat 8 Houthalen-Oost
Tel. 0475 971919
stijnvandingenen@houthalen-helchteren.be
 
 

Jules D’Oultremont
gemeenteraadslid
Leliestraat 35 Houthalen-Oost
tel. 0475 614283
jules.doultremont.rondags@telenet.be

 

 

     Maarten Houben 
     bestuurslid
     Herebaan West 75  Houthalen-Centrum
     tel. 0475 381416
     maarten@carandco.be

 

 

 

     Michiel Lenssen
     bestuurslid 
     Dorpsstraat 1b Houthalen-Centrum
     tel. 0474 774471
     michiellenssen@hotmail.com

     
 

Luciana Costa
gemeenteraadslid
Sint-Jorisstraat 32 Houthalen-Centrum
Tel. 0496 150979
lucianacosta@houthalen-helchteren.be.
 
 
 

 
 
Vera Miczka
gemeenteraadslid
Seringenstraat 13 3530 Houthalen-Oost
Tel. 0494 720458
vera.miczka@telenet.be
 
 
 

 
Monique Verstraeten
OCMW-raadslid
Windmolenstraat 12 3530 Helchteren
Tel. 0498 356731
 
 
 

 
    Maurizio Santarlasci
    bestuurslid
    Tel.  0477 973053
    maurizio.santarlasci@telenet.be
 

 
 

 

 

Olga Van De Vloed
gemeenteraadslid
afgevaardigde Taskforce Meulenberg
Springstraat 12 Meulenberg
Tel. 0495 730227
olgavandevloed@medius.be

 

 

 

 

Melissa Bosmans
gemeenteraadslid
afgevaardige beheerscommissie bibliotheek
Ringlaan 7 1/1 Houthalen-Centrum
Tel.  0494 371039
melissabosmans@houthalen-helchteren.be

 



Linda Sikosek
bestuurslid PWA Houthalen-Helchteren
Tel. 0478 967178 - linda.sikosek@hotmail.com

Jaak Vliegen
Bestuurslid AGB Masterplan
Tel. 0473 885393 - jrvliegen@hotmail.com

Guido Corthouts
voorzitter SEND / afgevaardigde Verenigingsraad HH
Tel. 0474 508618 - guido-corthouts@telenet.be
 

 

 

 

 

 

 

 

 

BUUR Houthalen-Helchteren

p/a Stijn Van Dingenen
Hortensiastraat 8 1/1
B- 3530 Houthalen-Helchteren
info@buur.co

Telefoon

0475 97 19 19 (Stijn - S&D)
0475 38 14 16 (Maarten - Open VLD)
0474 50 86 18 (Guido - cultuurpartner SEND)

Email

Info: info@buur.co